Każdy, kto choć przez chwilę miał możliwość prowadzić własną działalność gospodarczą, czy odpowiadał za finanse w firmie, ma świadomość jakie korzyści płyną z posiadania księgowej, której praca nie kończy się na zliczeniu cyfr i wpisaniu wszystkiego na ślepo w zeznania podatkowe. Indywidualne podejście do każdego Klienta w moim zawodzie, to priorytet aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Odpowiednia księgowa spaja wszystko to w jedną, odpowiednio zbilansowaną i przewidywalną całość. Każdy miesiąc jest inny, nie w każdym nasza firma wykazuje równe obroty, czy koszta własne. Dlatego sumienne i skrupulatne podejście do tematu daje ogromne możliwości zaplanowania budżetu daleko w przód.

Z tytułu powyższego, nie ma jednego, utartego cennika. Wszelkie szczegóły ustalamy od razu, nie ma ukrytych kosztów, czy namawiania na rozliczanie kwitów z parkometrów, gdzie niejedne biuro liczy sobie “dodatkową stawkę”, od każdej sztuki dokumentu. Moja praca ma zawsze przynosić korzyść firmie, a porady i decyzje pewność, że wybraliście Państwo dobrze. Zapraszam do współpracy, Elżbieta Gołąb.